Farby idealne dla blondynek

Dodany przez w lip 29, 2014 w Pielęgnacja włosów farbowanych | 0 komentarzy

Farby idealne dla blondynek

Podczas samodzielnego farbowania włosów bardzo ważne jest to, żeby wybrać odpowiednią dla swoich włosów farbę. Warto zatem zwrócić uwagę na to, jakie farby są najlepsze w przypadku blondynek.

Duża ilość farb dla blondynek

Zaletą jasnych włosów jest fakt, iż zmiana koloru nie sprawia większych trudności. Włosy znacznie łatwiej jest bowiem przyciemnić, niż rozjaśnić. Nie oznacza to jednak, że można pozwolić sobie na wybór jakiejkolwiek farby. Ilość dostępnych teraz propozycji jest bardzo duża, dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie dobrej farby. Zdaniem fryzjerów najlepszym rozwiązaniem są te, które nie zawierają amoniaku, jaki ma niekorzystny wpływ na kondycję włosów. Często zaleca się także zastąpienie sklepowych farb tymi, które sprzedawane są w profesjonalnych hurtowniach fryzjerskich. Dostępne w nich produkty są bezpieczniejsze dla włosów. Jednocześnie można liczyć na wsparcie w wyborze najlepszej dla siebie farby. Bardzo ważne jest także to, aby przyjrzeć się zdjęciom prezentującym efekt koloryzacji na konkretnych odcieniach blondu. Ta sama farba może bowiem inaczej prezentować się na włosach jasnej blondynki, a inaczej u kobiety posiadającej włosy w kolorze ciemnego blondu. Bez wątpienia warto także wspomnieć o hennie do włosów, która może stanowić alternatywę dla farby. Jest to produkt naturalny, dlatego używając go  nie trzeba obawiać się zniszczenia włosów. Należy jednak pamiętać o tym, iż henna nie daje trwałego efektu, a zatem kolor po pewnym czasie się zmyje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>